Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Talep Yönetimi

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis'in talep yönetim özelliği ile talepten sipariş teslimine kadar tüm süreçleri kolayca yönetebilir; talep ile başlayan sürecinizi onay mekanizmalarıyla tamamlayarak ihale ve teklif toplama süreçlerine hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Talep Yönetimi Nedir?

“Talep Yönetimi” ürün ve hizmetler için oluşacak taleplerin planlamasını yapmak ve yönetmek için kullanılan planlamadır.

Firmanızın harici harcama faktörlerini gidermek, satın alma emirleri düzenlemek gibi durumlarda talep yönetim özelliğimiz devreye girmektedir.

Talep Yönetiminin Avantajları

Firma için oluşan taleplerin şeffaf bir ortamda satınalmaya iletilmesi

Tedarik zincirinin zaman planlamasının daha sağlıklı oluşturulması

İş gücünün minimize edilmesi

Talep Yönetimi

Talep Yönetim Özelliği Ayrıcalıklarını Hissedin

Talep yönetim özelliği ile tüm taleplerinizi tek noktadan yönetin.

Tüm taleplerin acil veya düşük aciliyette olduğunun bilinmesi nasıl bir satın alma stratejisi izleneceği hakkında sizlere yol gösterici olacaktır.

Tüm ekip arkadaşlarınızdan gelen bilgileri dijital formlar ile merkezde toplayın ve daha planlı bir yol izleyin.

Talepleri tüm ekibin görmesi ile farkındalıkları artan şirket departmanları arasında uyumlu bir süreç başlatmanız mümkün.

Tek Ekranda Tüm Taleplerinizi Kolayca Yönetin

Tüm birimlerinizin ihtiyaç ve isteklerini tek bir noktadan kontrol edebilir ve gereksiz harcamaların önüne geçebilirsiniz.

Online Talep Oluşturun

Online talep özelliği sayesinde zaman ve mekan kısıtı olmadan gelen talepleri tek bir merkezde toplayabilirsiniz.

Talep performans takibi, talep durum takibi, talep önceliklendirme, belge ekleme ve yetki yönetimi gibi bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Talep Yönetimi

  • ERP çözümleri ile tam entegrasyon imkânı sunan Pratis, müşteri ilişkilerini iyileştirme, e-posta trafiğini azaltma ve talepleri çok daha kolay bir şekilde yönetme avantajını sağlar.
  • Pratis, ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmiş tasarımı ile tüm taleplerinizi sağladığı kullanım kolaylığı ile tek ekran üzerinde listeleyerek, talep onaylama sürecinizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.
  • Birbirinden farklı satın alma ve ihale işlemlerinizi, zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde tek bir noktadan takip ederek zaman tasarrufu ve bütçe kontrolü yapma olanağını sunar.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis sahip olduğu özelliklerle kurumunuza, çalışanlarınıza ve tedarikçi firmalarınıza makro düzeyde fayda sağlar.

Talep Yönetimi; tedarikçi ilişkilerinizi düzenlemenin yanı sıra, harici gider faktörlerini ortadan kaldırma, satın alma taleplerini düzenleme ve sipariş aşamalarını kontrol etme gibi süreçlerde kurumunuza büyük fayda sağlar.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis sahip olduğu özelliklerle kurumunuza, çalışanlarınıza ve tedarikçi firmalarınıza makro düzeyde fayda sağlar.

  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • 7/24 Sistem Erişimi ve Hizmet Kalitesi
  • Veri Güvenlik Standartları
  • Elektronik İhale İşlemleri
  • Elektronik Satın Alma İşlemleri
  • Çevre Birimlere Anında Bildirim
  • Tedarikçi Yönetimi ve Teklif Verme
Talep Yönetim Özelliği İle İlgili Merak Edilenler
Genel talebi daha iyi anlamlandırmak ve daha iyi önceliklendirmek için talep yönetim özelliği kullanmalısınız. Doğru talep yönetimi ile israfın, maliyet dezavantajlarının ve kullanıcı hatalarının önüne geçebilir hale geleceksiniz.
Talep yönetim çözümümüzün uygulama süresi oluşturulacak onay akışlarının sayısı ile doğru oranlıdır. Pratis talep yönetim özelliği kolay kullanıcı dostu arayüzü ile kısa sürede adaptasyona destek olmaktadır.
Talep yönetim özelliği ile tek ekranda bütün taleplerinizi görebilir ve birim ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda talep onaylama işlemlerini de en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın... Sizi Hemen Arayalım!
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı