Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Satın Alma Kategorileri

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e dahil olurken tüm tedarikçiler kendilerini Pratis ortak kategori ağacında; kendi tedarik ettiği Ürünler/Hizmetleri yansıtan en uygun kategoriler altında tanımlar.

Satın alma süreçlerinde; hem davetli ararken hem de Pazaryerinde duyurulan genel ihalelerde, bu ortak kategori ağacından, ilgili kategoriler arasından seçim yapılarak süreç tamamlanır. Bu yüzden doğru tedarikçiye ulaşmada kategori yapısı ve kategori tercihleri çok büyük önem taşır.

Bu sebeple kategori ağacının; Pratis platformunda gerçekleşen ve gerçekleşecek olan tüm satın alma kategorilerini kapsaması, lokalde ve globalde kullanılan genel kabul görmüş kategori yapıları ile uyumlu olması gerekir. Bu sebeple konu ile ilgili tecrübeli profesyonellerin yer aldığı danışman firmalardan destek alarak yeni kategori ağacımız oluşturuldu.

Satın alma süreçlerinde, pazarlıkların doğru tedarikçilere ulaşması ve daha verimli katılımların gerçekleşmesi için pazarlıkların düzenlenmesini sağlayan Pratis kategori ağacı, aynı zamanda alıcı firmaların kapsamlı harcama analizi yapabilmesine de imkân verir.

Satın Alma Kategorileri
Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın... Hemen Katılın
Yeni ihaleler eklendiğinde haberdar olmak ister misiniz? Bültene Üye Ol
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı