Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Özel İhale Danışmanlığı

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, “Özel İhale Danışmanlığı" hizmeti ile süreç yönetiminden çok daha fazlasını sunar.

İş Yükünüzü Azaltıyoruz

Alıcı firmaların e-İhalelerini düzenleme sürecinde eşsiz bir hız sağlayan Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, ekibinizin adeta bir parçası olarak destek veren alanında uzmanlaşmış danışmanları ile 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Sürekli ulaşılabilir danışman desteğiyle zamandan tasarruf sağlayarak e-İhalenizi sistem üzerinden kolaylıkla kurgulayabilirsiniz.

Tüm sürecin sistem ve özelinde danışman tarafından baştan sona takip edilmesi ile süreç sonunda sunulan farklı türlerdeki raporlamalar doğrultusunda iş yükünüzü azaltarak çalışanlarınızın verimini daha yüksek işlere odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’in özel ihale danışmanlığı hizmetiyle;

İş Yükünüzü Azaltıyoruz

  • Dijital satın alma ve ihale süreçlerinize hız katacak kritik ipuçlarına sahip olabilir, verimliliğinizin artırılması konusunda yardım alabilirsiniz.
  • Pazarlık konusu olan ürün/hizmet kapsamında danışmanınızdan bilgi alabilir, en uygun ihale usullerini öğrenebilirsiniz.
  • Pazarlık sonrasında elde edeceğiniz raporlar ile bir sonraki hamlenizi stratejik bir şekilde kurgulayabilirsiniz.
Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın... Hemen Katılın
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı