Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Genel Özellikler

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, birbirinden kullanışlı özellikleri ile hem alıcılar hem de tedarikçiler için hız, güvenlik, optimum maliyet ve doğru, uzun süreli birliktelikler sunar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Satın alma departmanlarının Pratis’e hızlı adaptasyonu, eğitim ve destek hizmetleriyle sağlanırken; tedarikçi firmalar, herhangi bir eğitim ihtiyacı duymadan uygulama üzerinden ihalelere katılım sağlayabilmektedir.

Dil Desteği

Dünyanın farklı ülkelerindeki güçlü alıcı firmaları ve binlerce uzman tedarikçiyi bir araya getiren Pratis, Türkçe ve İngilizce dil seçeneğinde kullanım olanağı sunmaktadır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

ISO Standartları ile Güvenilir Platform

Bilgi Güvenliği
ISO 27001

Tüm satın alma bilgilerinizin güvenliğini sağlar.

İş Sürekliliği
ISO 22301

Kesintisiz ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz sürekli çalışan bir E-Satın Alma platformu sunar.

Hizmet Yönetim Standardı
ISO/IEC 20000-1

Servis sonrası hizmetlerde standardizasyonun yanı sıra güvenlik, sürat ve erişilebilirlik sağlar.

İleri Veri Analitiği

İleri Veri Analitiği

Satın alma dünyasını ileri veri analitiği özelliği ile buluşturmada öncü rol oynayan Pratis, alıcı firmaya en doğru tedarikçiyi önerirken “tedarikçi” ve “kullanıcı ihale” davranışı gibi analizler ile yeni bakış açıları kazandırır. Pratis’in hedefleri arasında “satın alma için fiyat önerilerinde bulunmak” ve “fraud tespiti” gibi çok önemli hizmetler de yer alıyor.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

Pratis kullanırken aynı zamanda Robotik Süreç Otomasyonu hizmetlerimizden faydalanarak tedarikçi yönetiminden teklif yönetimine, ihale oluşturmadan kontrat uyumluluğu kontolüne kadar “Satın Alma Süreçlerinizde” verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.

Robotik Süreç Otomasyonu
Esnek Yapı

Esnek Yapı

Pratis, zengin fonksiyonalitesinin yanı sıra sunduğu esnek yapı ile alıcı firmaların kurumsal standartları doğrultusunda satın alma süreçlerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Bulut Bilişim

Pratis ekosistemi, güçlü alıcı firmaları ve referanslı binlerce uzman tedarikçiyi buluşturarak optimum maliyet üzerinden satın alma işlemlerinin gerçekleştirmesini sağlar.

Bulut bilişim teknolojisi ile desteklenen Pratis, gerek alıcı firmalar, gerekse tedarikçi firmalar için hızlı ve kolay kullanım olanağını sunar.

Gelişmiş Raporlama Özelliği

Pratis, satın alma süreçlerinizi ve tedarikçi performanslarınızı değerlendirebileceğiniz raporlama ve analiz özellikleri ile kullanımı kolay, esnek bir yapı sunar.

Satın alma sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış onlarca standart rapor ile satın alma sürecinizin kontrolünü sağlamanızda yardımcı olur.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’in satın alma analizleri sayesinde;

  • Satın alma ve tedarikçi performanslarınızı izleyebilirsiniz.
  • Harcama ve bütçe analizleri ile maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Teklifleri ve aynı nitelikteki verileri kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.
  • İstatistiksel özet tablolar ile satın alma operasyonlarınızı inceleyebilirsiniz.
  • Satın alımlardaki tasarruflarınız ile performansınızı değerlendirebilirsiniz.
Gelişmiş Raporlama Özelliği
Mobil Uyum

Mobil Uyum

Yerden ve zamandan bağımsız ihale takip, yönetim ve analiz olanağı sayesinde tedarikçileriniz ile iletişiminizi güçlendirirken, ihalelerinize doğru teklif almanızı sağlayarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın... Hemen Katılın
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı