Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Eğitim ve Destek

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis kullanan satın alma uzmanları kariyerlerini Pratis Sertifikası ile farklılaştırıyor.

Uzman Danışmanlar

Alanında uzman danışmanlarımız tarafından verilen maksimum fayda odaklı eğitimler ile çalışanlarınızın Pratis ekosisteminde en yüksek donanım ile yer almasını sağlayabilirsiniz.

Uzmanlarımızdan almış oldukları teorik bilgiler ile sistem üzerinden pratik yapma şansına da erişebilecek olan çalışanlarınız, Pratis’in eğitim ve destek özelliği ile çok daha verimli ve etkili çalışma avantajına sahip olabilecektir.

Böylece kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm bu süreçleri en verimli şekilde yöneterek, Pratis’in katma değerli fonksiyonlarından etkin bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Pratis, dijital satın alma ve e-İhale süreçlerinizi bulut bilişim teknolojisi üzerinden yönetmenize olanak sağlayan bir uygulamadan çok daha fazlasıdır!

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis ile firmalar, optimum fiyat ile şeffaf satın alma avantajına sahip olurken; satın alma uzmanları, tüm bu eğitimler sonrasında elde edeceği “Pratis Kullanıcı Sertifikası” ile kariyerlerini geliştirme fırsatına sahip olabilecektir.

Etkin kullanımının yanı sıra Pratis, başarılı pazarlık düzenleme ve verimli satın alma süreçlerine yönelik sağladığı katkı ile hem kurumsal hem de bireysel verimliliği artırma konusunda yardımcı olmaktadır.

Uzman Danışmanlar
Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu

Pratis, kullanıcı dostu yapısı sayesinde gerek alıcı firmalar gerekse tedarikçi firmalar tarafından kolayca kullanılmaya başlanabilir.

Satın alma departmanlarının Pratis’e hızlı adaptasyonu, eğitim ve destek özellikleriyle verimli bir şekilde sağlanırken; tedarikçi firmalara ise çağrı merkezi, webinar ve kolay kullanım rehberleri ile eğitim ve destek süreci tarafında destek verilir.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’in eğitim ve destek özelliği ile;

  • Tüm satın alma ve ihale süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, ihtiyacınız olan bilgiler tarafında telefon üzerinden teknik destek veya yardım kılavuzu gibi imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • Pratis’in katma değerli fonksiyonlarından verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.
  • Platform üzerindeki kullanım ve adaptasyon sürecinde ekibinize yeni katılan çalışanlarınızın gelişimlerini sağlayabilirsiniz.

ISO 20000 Hizmet Yönetim Sertifikası kapsamında SabancıDx Destek Portalı ve Çağrı Merkezi aracılığı ile SLA takibi yapılabilecek şekilde sunulan destek özelliği sayesinde, satın alma süreçlerinizde en doğru e-İhale yöntemlerini uygulayarak sağlayacağınız ticari tasarrufun yanında, tüm sürecin yönetimini Pratis danışmanlarına aktararak iş yükünden de tasarruf edebilirsiniz.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın... Hemen Katılın
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı