Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Pratis Kullanan Firmalar

Pratis Kullanan Firmalar Kimlerdir?

🕒 1 Ağustos 2020

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, kurumların dijital satın alma ihtiyaçlarını karşılar. 21 yıllık tecrübesi ve SabancıDx vizyonu ile sektöründe lider firmalar ile çalışan Pratis, kullanıcılarına en rekabetçi sistemi sunmak için çalışır.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis 2018 verilerine göre, yılda 2 milyar dolar işlem hacmi ve 70 binden fazla elektronik pazarlık ile dijital dünyada firmalara eşsiz fırsatlar sunuyor.

Güçlü alıcılar ve uzman tedarikçileri bir araya getiren dijital satın alma platformu Pratis kullanan firmalardan bazılarını sizin için listeledik.

Uzman Danışmanlar
 1. ADM Elektrik Dağıtım
 2. Akçansa
 3. Aksa
 4. AK sigorta
 5. Bereket Enerji Grubu
 6. Berko İlaç
 7. Borçelik
 8. Brisa
 9. Carrefoursa
 10. Cevher
 11. Çimsa
 12. Çolakoğlu Metalurji
 13. Demisaş
 14. Dicle Edaş
 15. Ege Kimya
 16. Enerjisa
 17. Enerjisa Üretim
 18. GDZ Elektrik Dağıtım
 19. Kardemir
 20. Kocaer Haddecilik
 21. Kordsa
 22. Maden Metalurji Grubu
 23. Petrol Ofisi
 24. Sabancı Üniversitesi
 25. Siyah Kalem
 26. Sinaiwhitecement aalborgportland
 27. Sütaş
 28. Teknosa
 29. Tarım Kredi Holding A.Ş.
 30. Türbosan

Müşterilerin tam listesi için bağlantıya tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıcalıklı müşterilerimiz arasında yer almak ve dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis ailesine katılarak işinize değer katmak istiyorsanız Pratis üyelik fırsatları için bağlantıya tıklayın!

Kullanıcı Dostu

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis Ne Yapar?

Sektörün öncü firmaları tarafından tercih edilen Pratis, gelişmiş ve güçlü teknolojisi ve sunduğu destek ile firmalara hızlı, kolay ve güvenilir bir hizmet yönetimi sunar. Pratis gelişmiş bulut bilişim teknolojisi ile alıcı ve tedarikçi firmaları bir araya getirerek güçlü ve karlı bir sistem sunar.

Pratis’in Firmalara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Satın almak istediğiniz malzeme ve hizmetler için piyasa araştırmasından siparişe kadar tüm süreci Pratis üzerinde gerçekleştirip, mümkün olan en rekabetçi ortama en hızlı ve etkin şekilde ulaşabilirsiniz.

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, alıcı firmalara ortalama %14 fiyat avantajı sağlayarak, e-İhalelerde %60’a varan tasarruf imkânı sunar. Pratis kullanan firmalar her zaman sayısız avantaj ile buluşur.

Pratis Ayrıcalığı ile Avantajlar:

 1. Bulut Teknolojisi
 2. Kullanım Kolaylığı
 3. Şeffaf ve Standart Süreçler
 4. Güçlü Analiz ve Raporlama
 5. ERP Çözümleriyle Entegrasyon
 6. 375+ Ürün ve Hizmet Kategori Yapısı ile Tedarikçi ve İhale Eşleşmesi
 7. Zaman ve Maliyet Tasarrufu
 8. Katalog ve Promosyon Satışlar
 9. İleri Veri Analitiği ile En Doğru Satın Alma Önerileri
 10. Binlerce Açık İhale
 11. Alıcılar ile Şeffaf İletişim
 12. Sipariş Entegrasyonu
 13. Yeni müşteriler ve fırsatlar
 14. Verimli Satış süreci ile müşteri memnuniyeti
 15. Mail ve sms ile düzenli bildirimler
 16. Firma tanıtım imkanı
 17. Kontrol edilebilirlik
 18. Güçlü Alıcı İlişkileri

Pratis kullanan firmalar geçmiş satın alma performanslarını izleyebilir; tedarikçiler, ürünler ve hizmetler hakkında sorgulamalar yapabilir. Sipariş sonrası otomatik mail ve SMS bildirimi ise tedarikçi firmanın ihtiyaca gecikmeden cevap vermesini sağlar.

Talep özelinde teklif toplama sürecinden kurtulurken sipariş, ürün güncelleme ve fiyat kontrolü gibi operasyonlarınızı da dijital ortamda kolayca yönetebilirsiniz.

Ürün arayan alıcı firmaların size kolaylıkla ulaşmasını, sadece doğru davet ve bildirimleri almanıza olanak tanır.

Pratis, tedarikçi firmalara güçlü alıcılar ile buluşabilecekleri dijital bir satın alma platformu ve ticari bir network sağlar.

Pratis avantajlarından ve ayrıcalıklarından yararlanan firmalar arasında yer almak için üyelik bilgilerine bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Pratis’in Kullanımı Kolay mı?

Pratis’in kullanıcı dostu bir dijital satın alma platformudur. Pratis, kullanıcı dostu yapısı sayesinde hem alıcı firmalar hem de tedarikçi firmalar tarafından kolayca kullanılmaya başlanabilir.

Çalışanlarınızın Pratis’e hızlı adaptasyonu, eğitim ve destek özellikleriyle verimli bir şekilde geliştirilir. Alanında uzman danışmanlarımız tarafından verilen eğitimlerden faydalanarak çalışanlarınızın Pratis sistemde en etkili şekilde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Satın alma departmanlarının Pratis’e hızlı adaptasyonu için eğitim ve destek özellikleri, tedarikçi firmaların hızlı adaptasyonu için ise çağrı merkezi, webinar ve kolay kullanım rehberleri, eğitim ve destek imkanları sunulmaktadır.

Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı