Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Online İhale Sitemi Nedir?

Online İhale Sistemi Nedir? Online İhale Avantajları

🕒 8 Ekim 2020

Online ihale sistemi eski usul ihale sisteminin dijitalleşerek, internet aracılığı ile elektronik ortama taşındığı halidir. Online ihale sisteminin adı kısaca e-İhale yani elektronik ihale olarak kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte gündelik işlerimizden ofis hayatına kadar birçok rutinimizi internet üzerinden kolayca yapabiliyoruz. Dünyanın dört bir yanını anında birbirine bağlayan bu internet sistemleri ile sizde ihale sürecini sadece birkaç dakikaya indireceksiniz!

Online İhale

Online İhale Sisteminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Online olarak elektronik ortamda gerçekleştirilen bu e-ihale sistemi ile zaman ve bütçeden tasarruf edersiniz. Pratis online ihale sistemi ile alıcılara en rekabetçi ortamı sunarak, ihaleye çıkardıkları mal veya hizmetin kısa sürede ister hedeflenen tedarikçi kitlesine, istenirse de maksimum tedarikçiye ulaşmasını sağlar. Bulut tabanlı sistemi sayesinde tedarikçiler sadece tek tuşla ihaleyi inceleyebilir ve siz de optimum verimi sağlayacağınız tedarikçiyi kısa sürede bulabilirsiniz.

Online ihale sistemi ile tüm ihalelere kolay, hızlı ve pratik katılım sağlarsınız. İnternete bağlanabilen her türlü mobil, tablet veya bilgisayardan yeni ihale oluşturabilir, oluşturduğunuz ihaleyi ve teklifleri inceleyebilir, alıcı olarak aradığınız mal ve hizmeti bulabilir ve tüm ihaleleri inceleyebilirsiniz. Tüm süreç elektronik ortamda gerçekleşir ve bu sayede zaman kazanırsınız.

Kısacası online ihale sisteminin sağladığı kolaylıkla, oturduğunuz yerden saniyeler içinde işlerinizi halledebilirsiniz! Bu sistem ile zamandan tasarruf ederken optimum sürede en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

Pratis, ileri veri analitiğine yaptığı yatırımlar ile alıcıların ihaleye uygun yeni tedarikçilerle tanışmasına ve ihalelerindeki rekabetin artmasına destek olmaktadır. Ayrıca özelleştirilmiş RPA uygulamalarıyla, ihale süreçlerini daha da kolaylaştıracak, hızlandıracak katma değerli servisleri de firmalarla buluşturmaktadır.

Kullanıcı Dostu

Online İhale Sisteminden Ürün de Satabilir miyim?

Online satış ihalesi, SabancıDx vizyonu ile kurulmuş Pratis gibi özel dijital platformlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Şirketlerinizde satmak istediğiniz elektronik cihazlardan masa sandalyeye kadar her tür malzemeyi online satış ihale sistemi ile en yüksek teklifi veren kişiye satabilirsiniz.

Halihazırda yürüyen bir satın alma düzenimiz var, dijitale nasıl uyum sağlayacağız?

Pratis, SabancıDx güvenilirliği ve alanında uzman ekibi ile B2B alanında hizmet veren bir satın alma platformudur. Pratis, şirketiniz için A’dan Z’ye çeşitli kategorilerde mal ve hizmeti sizlere online ihale sistemi üzerinden sunmaktadır. Pratis, kullanıcı dostu yapısı sayesinde hem alıcı firmalar hem de tedarikçi firmalar tarafından üye olduktan sonra kolayca kullanılmaya başlanabilir.

Ancak kabul etmek gerekir ki, klasik satın alma süreçlerini uzun yıllardır uygulayan firmaların dijital satın alma platformlarına geçişine dair önyargıları var. Bu önyargıları kırmak, sürecin mevcut süreçlerinizle paralelliğini göstermek ve deneyimlemenizi sağlamak için, Pratis ekibi olarak sizlerle demo ihaleler düzenliyoruz. Satın alma departmanlarınızın Pratis’e hızlı adaptasyonu için alanında uzman ekibimiz tarafından sağlanan eğitimlerden, video içeriklerinden faydalanarak en etkili şekilde adaptasyonu sağlayabilirsiniz. Zaten biz her zaman yanınızda olacağız.

Güncel e-İhale portalını görmek ve kategoriler hakkında daha net bilgi sahibi olmak için bağlantıya tıklayın! Ayrıca üyelik fırsatlarını incelemek ve Pratis ailesinin üyesi olmak için üyelik seçeneklerine bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı