Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Bizden Haberler

TAYSAD

TAYSAD’da Pratis’in ileri veri analitiği ve RPA teknolojileri ile verimliliğe katkısını anlattığımız sunum büyük beğeni ile izlendi.

Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Zirvesi

Boğaziçi Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen SUPPLY CHAIN 4.0- 2. Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde dijitalleşen satın alma süreçlerini ve Pratis’in vizyoner yaklaşımını anlattık.

Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Zirvesi

Pratis verilerine göre Covid-19 sürecinde, geçtiğimiz sene ile kıyaslandığında Pratis’teki sterilizasyon malzemeleri ihalelerinin sayısı %120 arttı. Çalışılan tedarikçi sayısının da %113 artması satın alma süreçlerinin dijitale taşıdığının en iyi göstergesi oldu.

Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Zirvesi

TUSMOD (Satınalma ve Tedarik Zinciri Derneği) CPO Türkiye’nin 16 Temmuz’da 3.sünü düzenlediği dijital toplantıda etkinlik sponsoru olarak yerimizi aldık. Satın alma yöneticileri ile farklı platformlarda bir araya gelmeye devam ediyoruz.

Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm Zirvesi

Pratis, alıcı ve tedarikçi firmalara daha güçlü finansman ilişkileri sunmak için Figopara ile iş birliği yaparak bir entegrasyon gerçekleştirdi. Bu sayede e-İhalelerde tedarikçi finansmanı için başvuru süreci ve raporlama dahil olmak üzere büyük kolaylık sağlanıyor.

Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı