Tedarikçiler dünyasında yerinizi alın! 0 Aktif İhale

Global Tedarik Ağı!

Pratis size 35.000’i aşkın tedarikçinin onlarca alıcı ile buluştuğu, 375 farklı kategoride, yılda 2 milyar dolar ticaretin gerçekleştiği dijital bir satın alma platformu sunar.

Alıcılar Alıcılar

Pratis ile Satın Alma Süreci

Detaylı Bilgi
Dijital B2B Satın Alma Platformu

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis, ürün ve hizmetler için fiyat araştırmasından siparişe kadar tüm satın alma sürecinin yönetimini hem tedarikçi hem de alıcı firmalar için zahmetsiz hale getirir. Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’e katılarak siz de işinize değer katın.

Sizi Hemen Arayalım!

Alıcı Firmalar için Pratis’in Sunduğu
Faydalar ve Yeni Yetenekler

Satın Alma ve
e-İhale

e-Satın Alma & e-İhale süreçlerinizi çevrimiçi olarak yöneten Pratis, sunduğu dijital platform ile şirketinize optimum maliyet imkânı sağlar.

Detaylı Bilgi
Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi yönetimi, referanslı tedarikçi sağlama ve yönetme konusunda kurumunuza büyük faydalar sağlar. Konusunda uzmanlaşmış 35.000’den fazla tedarikçi firma ile ihtiyaçlarınız dahilinde sizi, doğru kişilerle doğru ortamda buluşturur.

Detaylı Bilgi
Talep Yönetimi

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis'in talep yönetim özelliği ile talepten sipariş teslimine kadar tüm süreçleri kolayca yönetebilirsiniz. Talep ile başlayan sürecinizi, onay mekanizmalarıyla tamamladıktan sonra ihale ve teklif toplama süreçlerine hızlıca geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Teknik Değerlendirme

Verimli ve kontrollü, doğru ve risksiz satın alma kararı verebilmeniz için, tedarikçi firma tekliflerinin teknik şartnamenize uygunluğunu değerlendireceğiniz Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis'e üye olun!

Detaylı Bilgi
Kataloglar

Dijital B2B Satın Alma Platformu Pratis’in sunduğu kataloglar, kullanıcı dostu arayüzü ile size hızlı ve kolay bir satın alma deneyimi yaşatırken, uzun vadeli iş imkânları yakalamanıza da yardımcı olur. İş yükünüzü Pratis katalogları ile hafifletin!

Detaylı Bilgi
Bize Ulaşın
İhale Takip Bülteni
Kapat
Pratis Uyarı
Pratis Uyarı